Rūta un Armands

08.04.2017

PALDIES ir vienīgā valūta, kas vēl nav mainījusi kursu. /J.Jaunsudrabiņš/

"Ar sajūsmu, kāzu bildes rokā turot, mēs ar vīru izsakām lielu pateicību fotogrāfei Zelmai un viņas asistentam Artūram par mūsu baltās dienas iemūžināšanu. Par Zelmu kā fotogrāfi varam teikt tikai tos siltākos vārdus, esam ļoti apmierināti un priecīgi par sadarbību."

 

Zita un Guntis

29.07.2016

"Paldies, Zelma, par lielisko darbu un īpašo pieeju katram pārim, lai šī diena paliktu atmiņā skaista uz mūžu! Kāzu bildes ir vienkārši ideālas!!! Paldies par rekordātrumu, kādā mēs tās saņēmām. Taisot kāzu bilžu video, bija ļoti, ļoti grūti izvēlēties, kuras fotogrāfijas iekļaut dziesmas garumā, jo tās visas bija fantastiski skaistas!!! Tavs paveiktais darbs patiešām ir lielisks. Ja kādam būs nepieciešams fotogrāfs, tad noteikti ieteiksim Tevi!"

 

Aivita un Jalčins

02.07.2016

"Liels paldies par ieguldīto darbu! Burvīgas bildes! Lai Tev daudz foršu klientu un gaidām citu kāzu bildes, ko apskatīt Tavā portfolio. Vienmēr priecājamies par laimīgiem, skaistiem pāriem, kas iemūžināti fantastiskos attēlos".

Ieva un Agnis

02.06.2016

"Paldies par kāzu bildēm, tās ir ļoti skaistas! Esam apmierināti ar gala rezultātu un pateicoties Jums, tās dienas burvību varēsim atcerēties vēl pēc daudziem gadiem!"

Rakella un Māris

„…Esam vienkārši sajūsmā! Visas bildes ir tik īstas un pilnas ar emocijām… īpaši labas ir tās pie baltajiem ziediem, pie strūklakas un tajā kafejnīcā…. tiešām prieks, kad būsiet mūsu kāzās.
Liels paldies!”

 

Gribējām teikt milzīgu paldies, par foto esam sajūsmā…. mums arī nebija šaubu… BILDES IR FANTASTISKAS!!! Padalījāmies ar visiem viesiem… visi kā viens slavē! Tiešām paldies…PRIEKS bija sadarboties…”

Sintija un Reinis

„….Par bildēm runājot, esam ne tikai apmierināti, bet gan sajūsmā! Neko skaistāku nevar vēlēties... Gan kāzu, gan fotosesijas bildes. Vienkārši super! Un albūms tik skaists! Tiešām, nezin cik reizes ir pārskatītas, bet katru reizi rada sajūsmu....tik skaistas! Īpaši fotosesijas bildes: kā no pasaku grāmatas Vēlreiz Tev paldies Noteikti ,laikam ejot ,atkal lūgsim Tevi iemūžināt kādus skaistus notikumus un vēlmes